Polityka prywatności

 1.  

  1. Ochrona prywatności

   
  Administratorem danych osobowych jest VIXONMEDIA Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (63-400) przy ul. Wrocławskiej 37. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 6, ust. 1, lit. f RODO w celu nawiązania kontaktu, opracowania ofert, dokonania transakcji sprzedażowej oraz zachowania relacji biznesowych, a także w celu przesyłania informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Administrator serwisu dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Informacje uzyskane za pośrednictwem witryny, wykorzystywane są do realizacji świadczonych usług, jak również w celach administracyjnych i statystycznych.

  Podanie przez użytkownika danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych osobowych może w niektórych przypadkach uniemożliwić kontakt lub zrealizowanie usługi.

  Informacje zgromadzone za pomocą formularzy nie są w żaden sposób udostępniane podmiotom trzecim, chyba że wynika to ze specyfiki świadczonych usług i jest niezbędne do prawidłowego ich zrealizowania.

  Użytkownik serwisu ma prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania. W tym celu konieczne jest skontaktowanie się z administratorem serwisu za pomocą formularza kontaktowego.

  Serwis może zawierać odnośniki do innych stron internetowych. Witryny te działają niezależnie i nie są w żaden sposób nadzorowane przez administratora serwisu. Mogą również posiadać własne polityki dotyczące prywatności, z którymi należy się zapoznać.

  W przypadku zmiany polityki prywatności obowiązującej w serwisie, jej aktualizacja zostanie zamieszczona na niniejszej podstronie.